"G"

"Géčka" oslaví 1. narozeniny za
týd
8
8
dny
8
8
hod
8
8
min
8
8
sec
8
8

 

* 21.1.2018 - 6 štěňátek    (2 černé fenky, 1 žlutá fenka a 3 žlutí pejsci)

Štěňátka budou po rodičích prcd-PRA a EIC N/N čistá a žádné z nich nemůže onemocnět ani DM, CNM, HNPK a SD2.

 


image"Grisom"

 Grisom z Černobílé Duhy

Žlutý pes

Majitelé: Škrabalovi, Kralupy nad Vltavou

FOTOGALERIE

 

 


 

"Grace"image

Grace z Černobílé Duhy

Žlutá fenka

Majitelé: Kotyzovi, Mladkov okres Ústí nad Orlicí

FOTOGALERIE

 

 


 

"Geeny"image

Geeny z Černobílé Duhy

Černá fenka

Majitelka: Lenka Procházková, Brno

FOTOGALERIE

 

 


 

image"Kvido"

Gulliver z Černobílé Duhy

Žlutý pes

Majitelé: Koudarovi, Modřice

FOTOGALERIE

 

 


 

image"Barunka"

Gaia z Černobílé Duhy

Černá fenka

Majitelka: Michaela Zachová, České Budějovice

FOTOGALERIE

 

 


 

image"Gerry"

 Gerry z Černobílé Duhy

Žlutý pes

Majitelé: Šetřilovi, Praha

FOTOGALERIE

 

 


Rodiče vrhu "G"

heart

CZ CH Celsea z Česnobílé Duhy

 

JCH SK a HU, CH RO Quintana Queen´s Joy

HD A/A, ED 0/0, prcd - PRA N/N, EIC N/N, HNPK N/N, SD2 N/N, CNM N/N, plnochrupá, genotyp EeBB  

HD A/A, ED 0/0, prcd - PRA N/N, EIC N/N, DM N/N, plnochrupý, Pra/Cat - neg. 2016, genotyp eeBB

Více o rodičích se dozvíte po rozkliknutí jména nebo obrázku.

 


 

Více informací o předcích po rozkliknutí konkrétního jména         Vícegenerační rodokmen ZDE         COI ZDE

JCH SK A HU, CH RO

Quintana Queen´s Joy

HD A/A

ED 0/0

Prcd/PRA N/N - Clear

EIC N/N - Clear

DM N/N - Clear

HNPK N/HNPK - Carrier

ICH, Multi CH

Charm´s Bluveil Mr. Darcy

HD B, ED 0

Optigen PRA, EIC a CNM Normal/Clear

 

CH Langshott Gale Force From Kimvalley

HD Good, ED Normal

SH CH Sandylands Gad-About

Kimvalley Follow On To Langshott

AmCH Charm´s Dancing To The Music

HD Good, ED Normal

AmCH Acrewood Blue Heaven Law Man

AmCH Hitman´s Charm N Ginger Bear

ICH, Multi CH

Chelsea New Hope Queen´s Joy

HD A, ED 0/0

prcd-PRA, CNM, DM, HNPK, Cystinuria, HUU a PKD N/N Clear

EIC N/EIC - carrier

CH Gomez Sun in their eyes

HD 0/0, ED 0/0

CH SK Ladrow Heron Over Oakhouse

X´Snow Queen Sun in their eyes

CHCG Zaira od Himalájského cedru

HD 0/0, ED 0/0

JCH, CH SK Sretlaw Sea Biscuit
CH Peach od Himalájského cedru

CZ CH Celsea z Černobílé Duhy

HD A/A

ED 0/0

EIC N/N - Clear

Prcd/PRA N/N - Clear

HNPK N/N - Clear

SD-2 N/N - Clear

CNM N/N - Clear

 

Balrion Weathertop Casey Jones

HD A/A

ED 0/0

Optigen A

EIC N/N - Clear

Rocheby Old Smokey

HD 6:7

C.C.W. Rocheby Navy Blue

Sh Ch Rocheby Polkadot

Balrion Weathertop Jane Eyre

HD 4:5

ED 0

Optigen A

Am BISS CH Weathertop El Nino

Balrion Lorna Doone

CH CZ práce

Bonie Black and White Rainbou "U"

HD A/A

ED 0/0

EIC N/N - Clear

Prcd/PRA N/N - Clear

CNM N/N - Clear

ICh, MCh, JCh Royal Standard Tankaram

HD B/B, ED 0/0

Int Ch Might Be A Show Dog of Tintagel Winds

Trendmaker's Treasure

Easy z Kraje bez stínů

HD C/C

Ch CZ, Ch SK Artur od Himalajskeho cedru

ICH, CH CZ, SK, JCH CZ Cherilyn Rescator

 


 

Fotky vrhu "G" najdete ZDE

image

 


 

Odchody štěňátek zvládáme čím dál hůř. Musím přiznat, že po obě soboty u nás byla taková časovaná bomba emocí. Zároveň ale musím poděkovat majitelům štěňátek, že nás v tom nenechali a svými krásnými a brzkými zprávami vše zlehčují. Je to až neuvěřitelné, ale všichni zvládli cestu i zabydlení a první noc bez problémů a i další zprávy jsou véélice pozitivní :-) Tahle sdílená radost moc pomáhá.

Přejeme našim Gertůdkám a Gustíkům hodně veselých a zdravých roků ve spokojeném soužití s jejich rodinami !

heart

24.3.2018 - 62 dní - odjíždí poslední pejsek "Ťapka Grisom". Má před sebou nejdelší cestu ze všech štěňátek. V Kralupech nad Vltavou jej čekají 2 kočičky a v rodině Škrabalových bude parťákem nejen jejich synkovi :-) Věřím, že vzhledem k jeho skvělé povaze si ho zamilují brzy i čičinky :-)

image

22.3.2018 - 60 dní - celá rodinka si užívá posledňáčka Ťapky, který u nás bude už jen pár dní. Je to psíček moc šikovný, všichni si ho samozřejmě zamilovali a stále je u něj někdo v ohrádce - dvounozí i čtyřnozí :-)

image

21.3.2018 - 59 dní - ve středu se dočkala své rodinky i princezna Geeny, která odjíždí ze všech nejblíž. Bude dělat radost Procházkovým v Brně a další plány se teprve rýsují :-)

image

20.3.2018 - 58 dní - Geeny a Ťapka (jak mu u nás na nátlak Barunky říkáme :-)) mají dnes poslední společný den. Chvíli se úplně zbožňují, chvíli se rvou jako koně, ale hlavně jsou to neskutečné pusinky. Jak jsou už jen dva, stali se ovladatelnější a mazlení s nimi je všelék na každé trápení. Užívá si je i spí rodinka a pohromadě vypadají jako reklama na štěstí :-)

image

17.3.2018 - 55 dní - sobota byla nejnáročnější. Z hnízda vyletěla hned tři štěňátka. Čelsinčina kopie a můj miláček Barunka s rodinkou odjíždí až do Českých Budějovic. Jednou bude rozdávat radost jako canisterapeutická fenka a ochutná i výcvik retrieverů. Náš bláznivý všetečka Ondrášek - pejsek Gerry bude žít u Šetřilových v Praze a také se může těšit na retrieveří výcvik. V sobotu jsme se loučili i s Kvidem. Tohle princátko nejede daleko. V Modřicích bude těšit rodinu Koudarových a teprve uvidíme, čím nás překvapí.

image   image

image

16.3.2018 - 54 dní - v pátek jsme vypravili do světa první štěňátko - Graceinku. Bude žít s Kotyzovými v Mladkově na Orlickoústecku a když vše půjde jak má, měla by se mimo rodinného miláčka stát i chovnou fenkou.

image

15.3.2018 - 53 dní -  poslední dny jsme trávili hodně času na zahradě. Rozvíjeli jsme přivolání, aportování, kontakt se zvěří a zkoumali chování po výstřelu nebo v novém prostředí. Štěňátka jsou šikulky a jsem moc zvědavá, jak jejich vrozené vlohy budou rozvíjet páníčci. V pondělí přišly průkazy původu, v úterý a středu poslední nákupy a papírování a dnes všechno zkompletováno. Dnešek je totiž posledním dnem, kdy jsou štěňátka pohromadě. A sice nám uteklo sluníčko, ale nevyfotit tuhle bandu společně by nás moc mrzelo :-)

image

11.3.2018 - 49 dní - další týden uběhl a omladina nám roste před očima. Vykreslují se čím dál víc obličejíčky a jsou k sežrání. Vůbec nejkrásnější jsou, když přijdou z venku jako čuníci. Do alba jsem přidala sedmitýdení portkétky s postoji a kupu dalších fotek. Obojky už nemají, používali je při rvačkách jako mučící nástroj a za pár minut byly stejně dole. Ve středu byla štěňátka u pana doktora, kde moc hezky zvládla očkování a tetování a v neděli jsme potřetí odčervovali. Tentokrát už tabletkou, což všechny jednorázově prohnalo :-) Počasí přeje, chodíme hodně na zahradu a tam jsou všichni nejspokojenější. Stále jsou u nás nějaké návštěvy a štěňátka se mimo mazlení učí i slušnému chování. Začínáme s povely nekousej a pusinkuj :-)

image

4.3.2018 - 42 dní - štěňátka mají 6 týdnů a mimo toho, že jsou úžasná, v sobě mají i zabudované krmící hodinky. Tuto labradorskou funkci by záviděl i Horst Fuchs. Jejich páníčci nemusí hlídat čas krmení a štěňátko je samo upozorní. Výběr zvukového signálu ještě vychytáváme :-). Největší změnou tohoto týdne je, že konečně můžeme ven! Raubíři se rychle se rozkoukali a chladno vůbec neřešili. Běhali a zkoumali a moc se jim to líbilo. A ze všech nejšťastnější byla Čelsinka. Konečně si může štěňátek zase užít. Měla takovou radost, že z toho chytla bláznící amok :-) Ve středu se nám povedlo stihnout fotky postojů a portrétky. Pomáhala mi Lucka, které moc děkuji, a jak se zdařil náš pokus o "umění" můžete zhodnotit v albu štěňátek :-)

image   image   image

image   image   image

25.2.2018 - 35 dní - intenzivně se věnujeme štěňátkám a návštěvy si u nás podávají dveře. Rádi bychom už chodili ven, ale v tom mrazu a větru nemám odvahu. Udržet čistotu v ohrádce je tak práce na plný úvazek :-) Upřímně doufám, že to zima brzo zabalí. Ale jinak se máme úžasně a štěňátek si moc užíváme. A nejen my. Milost dostaly i teta s babičkou. Šerynka si za nimi chodí hrát, jak ji napadne a Čelsinka to už vůbec neřeší. Bonýška si zase se štěňátky vytvořila večerní rituál. Každý den kolem sedmé začne kňourat u ohrádky, pustíme ji, hodinku stráví s mrňousky v ohrádce a je absolutně šťastná. Nejhorší je to teď pro Čelsinku. Chtěla by za dětičkama, hrát si a vychovávat, ale oni v ní vidí jen potravu a to je Čelsince už nepříjemné. Pomalu přestává kojit. Proběhlo druhé odčervení a štěnda momentálně baští 5x denně.

image

18.2.2018 - 28 dní - čas rychle utíká a štěňátka mají za sebou celou polovinu času u maminky. Což je dobrá zpráva pro jejich budoucí páníčky :) Je neskutečné, jak se za čtyři týdny proměnili a co všechno se naučili. Jsou už vlastně plnohodnotní pejsci. Štěkají, vrčí, hrají si, koušou se, baští už namočené granulky a mlíčko od maminky mají jako bonus. Vyhledávají naši společnost a po sociální stránce mají jasně určené priority. Chodí se cíleně vyprázdnit na určené místo, jen naše představa je někdy jiná než jejich :-), ale většinou jsou šikovní. Brzy začneme chodit ven. Snad nám počasí bude přát. Čtyřtýdeňátka mají nové potrétky v galerii a tohle si o tom všem myslí Graceinka :)

image

15.2.2018 - 25 dní - dohnal nás bacil a tak jsme pár posledních dní strávili kurýrováním. Pejskům je to jedno, mají na starosti spoustu nových věcí. Dostali větší bydlení, kde je dost místa na řádění. Zoubky už mají venku, ale zatím kožíšky protivníků šetří. Pištění je slyšet málokdy. Tomu dávám den, maximálně dva :-) Absolutní vášní se jim stali příkrmy. Pustí se do nich s takovou vervou, že jsou teď zapatlaní úplně všude. Na krku, na hlavě, na tlapkách a obojky vydrží čisté přesně jedno krmení. Další novinkou jsou jména. Gertrúdkám noví majitelé vybrali Grace, Gaia a Geeny a Gustíkům zase Gulliver, Grisom a Gerry. Ovšem o modráčkovi Vendulka prohlásila, že vypadá jako Ondra a tak mu nikdo jinak už neřekne :-) Přidávám fotku, kde mě pobavil výraz slečny červené.

image

11.2.2018 - 21 dní  - štěňátka mají krásné období, kdy všechno objevují. Vidí každý den lépe a začala slyšet a rozeznávat zvuky. Začínají se prořezávat zoubky a vzájemné okusovací hrátky budou brzy se zpěvem :-) Proběhlo první odčervení, to moc nechutnalo, a dnes i první kašička a to už bylo jiné kafe. Všichni si bez váhání věděli rady, co s ním. Zapatlané tlamičky si pak ještě dlouho navzájem olizovali a finální úklid zvládla Čelsinka.

image

7.2.2018 - 17 dní - všechna štěňátka už koukají a hned začali vyžadovat kontakt s námi. Děti jsou z toho nadšené a nejraději by je umuchlali. Moc roztomilí jsou i při spaní. Vychází z nich něco jako vrčení, ňafání a už i vyštěknutí bylo slyšet. S poznáváním světa se mění i povahové projevy štěňátek. Z Růženky je naprostá pohodářka, co si ráda pospí, pohraje a zase pospí. Červená slečna je momentálně největší stěžovatelka a nejakčnější z holek. Jasněnka je taky pohodová a hodně tulivá. Modrásek byl a je nejživější štěňátko ze všech. Pejsek s hnědým obojkem je takové typické štěňátko a nikam nevybočuje. Pan černý byl jako miminko hodně spavý. I na krmení jsme ho občas museli budit. Za to teď je nejhravější, a i když všichni spí, chodí pořád dokola a hledá parťáka na dovádění. I maminku rafnul do ucha, drzoun :-)

image

4.2.2018 - 14 dní - dnes byl velký den. Štěňátka začala otevírat očka. Od rána jsme číhali a dokola je prohlíželi. První škvírečky se objevily u hnědáčka, kolem oběda se přidala Jasněnka (tak říká Barunka slečně žluté) a odpoledne i Růženka. Do večera měla většina štěňátek aspoň maličké korálky v koutku. Nastává jim úžasné období objevování. Začínají se spolu prát, olizovat se i okusovat a mazlí se i s námi. Největší pečovatelka je zatím Růženka a Černého jsem načapala, jak si troufnul kousat do tlapky maminku. Ještě nemá zuby, pro Čelsinku jistě skvělá masáž chodidla :-) Od pátku štěňátka trápil bacil v podobě průjmu a někteří i zvraceli. Naštěstí probiotika rychle zabírají a štěnda to vůbec neprožívají, takže to trápí spíš nás. Udržet čistotu je obtížné a mrňouskové si to samozřejmě postupně předávají :-) Přidávám potrrétky.

image    image    image

image    image    image

1.2.2018 - 11 dní - pupíci jsou čím dál šikovnější a pomalu se učí chodit. Když maminka přijde, docela se jim daří. Dostanou se k mlíčku kosmickou rychlostí a po akci padnou jak špalky. V bedýnce to vypadá jako po boji. Po jídle už zásadně nechodí, občas se povede kousek odplazit. Jsou to štěňátka praktická :-) Vydrží teď i 2 hodiny spokojeně spinkat, když do nich Čelsinka nešťouchá. Tráví s nimi zhruba polovinu dne a dostává krmení každé 4 hodiny. Myslím, že si mateřskou užívá. Baví mě její výraz, kterým se mě snaží přesvědčit, že krmení 6x deně je celoroční záležitost :-)

image

29.1.2018 - 8 dní - dnes měla štěňátka první manikúru a s tímto významným vylepšením se šla fotit. Velká pochvala holkám a hnědáčkovi. Ti se fotili jako profíci, drželi pózu a nezlobili. Za to pánové černý a modrý mě pěkně zapotili. Asi na dvacátý pokus jsem nad sabotéry vyhrála :-)

image    image    image

image    image    image

28.1.2018 - 7 dní - naše týdeňátka krásně prospívají, což vidí i Čelsinka a nemá problém odejít na delší dobu. Všichni se motají kolem dvojnásobku porodní váhy. Víkend byl u nás ve znamení prvních poznávacích návštěv s bodoucími páníčky a tak jsme nestihli plánované portrétky, snad se povede začátkem týdne. Přidávám výtvor malých kreativců s názvem Synchronizované ležení :-)

image

25.1.2018 - 4 dny - pupíci jenom baští, spí a bezstarostně kynou. Aspoň na týden bych si to s nimi vyměnila. Jen to kynutí bych oželela :-) Žlutým medvídkům začal vystupovat pigment, takže brzy budou prudce krásní. Černé holčičky nic takového nepotřebují, ty jsou prudce krásné od narození. Často je vidím, jak se k sobě tulí. Možná si myslí, že jsou dvojčátka :-) Maminka už od nich odchází i na pár minut a včera si dokonce chtěla hrát s balonkem. A protože už zase chtěla za štěňátky, vzala si balonek sebou do bedýnky :-)

image

23.1.2018 - 2 dny - po zjištění, že nefunguje odkaz na fotky, se mi povedlo najít jiné řešení a přes webovky by fotky měly být dostupné. Sice to není ideální a na album se nelze podívat z google alb, ale zatím alespoň takto. To je jediné, co nás trochu trápí a jinak se máme krásně. Štěňátka pořád baští, až se jim zmenšují oboječky :-) Ty jsem kromě modráska musela všem povolit. Jeho to čeká tak za 2 dny. Všem dnes odpadly zbytky pupečníků a termoregulaci si řeší stále plným bříškem :-) Máme i první poznatky ohledně povah. Růženka je nejukřičenější ze všech. Jakmile nemá oblíbenou spací polohu, nebo správné místo u mléčného baru, ví to celá ulice. Ale vynahrazuje nám to nejkrásnější barvičkou ze zluťásků :-) Pan černý je zase velký pohodář. Vždycky se nacpe a jak je, tak odpadne. Žádný zbytečný pohyb ani křik. Pes sympaťák je malý modrásek. Je to dravec. Úžasně akční a vynalézavý psíček. I když nejmenší, vždycky si najde tu nejlepší a nejrychlejší cestičku k mlíčku. Ostatní se nijak zvlášť neprojevují, zřejmě se rozmýšlí, co nám to chtějí ukázat :-) Čelsinka se má taky dobře. V bedýnce se štěňátky je naprosto spokojená. Občas ji napadne, že by se šla podívat, co je u nás nového. A když vyjde ven, napije se, ujde 2 metry, 5 vteřin se rozmýšlí a maže zase zpátky. Štěňátka si velice hlídá a bohužel ani Bonýšku s Šerynkou k bedýnce nepustí. Tetičce je to moc líto, ale chápe to lépe než minule. Jistě si pamatuje, že se dočká  a pak se všichni dosyta vyřádí:-)

image

Gertrúdky a Gustíci jsou na světě

21.1.2018 - porod probíhal v podstatě jako přes kopírák toho minulého, rozdíl byl jen v počtu a váhách štěňátek. Narodili se 3 pejsci a 3 fenky a podle "F" sourozenců jsou to cvalíci. I nejmenší psíček je větší než byla minule průměrná váha. Čelsinka byla moc šikovná a štěňátka rodila snadno. Na porod se uhnízdila na pelechu před krbem a tady přišli všichni na svět. Do bedýnky jsme se přemístili až bylo po všem. U Čelsinky se naplno projevili mateřské pudy a nechce od miminek vůbec odcházet ani na vyprázdnění. Cestu na kontrolní sono mi prokňourala. Asi by letos ráda titul "Matka Roku" :-)

Čelsinko, děkujeme ! Vítáme Vás, mrňouskové heart

image

20.1.2018 - 64. den březosti - Čelsinka se od jedné v noci neobvykle prochází. Ráno i v poledne naměřena teplota 36,9°C. Šerynka kolem ní pořád tančí a umívá a opečovává. 13:40h první zrychlené dýchání. Čelsinka většinu první doby porodní za občasného prodýchávání prospala a ve 23:43 odtekla první plodová voda. Na fotce štěňátka posledních pár hodin v bříšku ...

image

19.1.2018 - 63. den březosti - na dnešek jsem Čelsince naplánovala porod. Je to rebel, zatím nic. Ranní teplota 37,7ºC taky tvrdí, že dnes ještě nee. Včera měla zarudnuté bříško a už dva dny je strašně mazlivá a má výraz "nikam nejdete, budete se mnou". Pořád vrtí ocasem a přelehává ze strany na stranu. Ale jinak žádné funění, hrabání, nic. Je úplně v klidu. Za to já začínám být nervozní a tohle jsou přesně chvíle, kdy mě ta Čelsinčina salámistická povaha dostává :-)

16.1.2018 - 60. den březosti - z porodnice se nám stal oblíbený pelech. Holky jsou tam pohromadě a Bonýška se tam úplně nastěhovala. Čelsinka je klidná, jen už neví, jak si lehnout a pořád se převaluje. Teplota se pohybuje většinou mezi 37,5 - 37,8ºC. Štěňátka se můžou narodit každým dnem a hádám, že budou dřív. V bříšku je hodně živo. Už se na malé Gertrúdky a Gustíky moc těšíme :-)

13.1.2018 - 57. den březosti - Čelsinka se zvětšuje a občas ji slyšíme, jak ztěžka oddychuje. I venku se výrazně zklidnila. Teď jsou to opravdu procházky. Skoro se nevzdaluje, jen občas poklusne. Má opravdu o něco větší bříško než minule, ale ne zas tak moc. Vše už je připraveno a Čelsinka si právě hoví v porodní bedýnce. Začali jsme dnes měřit teplotu.

image

9.1.2018 - 53. den březosti - porod se blíží a rychle to utíká. U nás finišujeme s přípravami. Tento týden ještě poslední nákupy a bude vše nachystáno. Maminka se nám zvětšuje (přibrala 3 kila) a na procházkách si už odpustí raketové starty. Jinak v pohybu omezená není a doma víc odpočívá a tváří se moudře :-) Ovšem jen, do doby, než hrkneme s její miskou. To má starty na můj vkus zbytečně rychlé. Dostává teď větší baštu rozdělenou do 4 porcí. Štěňátka jsou v poslední fázi vývoje a nabírají hlavně váhu. Už krásně kopou, obzvlášť na levé straně uprostřed je pořádný divočák :-)

3.1.2018 - 47. den březosti - Čelsince se postupně bříško zvětšuje. Zdá se nám, že rychleji než minule. A my naprosto přesně víme, že je to způsobeno větším počtem štěňátek, nebo jejich větší váhou, nebo povolenějším bříškem, a nebo libovolnou kombinací :-) Pro srovnání jsme dnes Čelsinku vyfotili, bohužel už při stmívání, než jsem z práce dorazila. Ale aspoň něco. Taky jsem přidala sekci "FOTKY", kde bude postupně přibývat fotodokumenace týkající se "Géček". Prozatím tam najdete více fotek taťuldy štěňátek. Další novinkou jsou jemné pohyby v bříšku, které jsou při troše trpělivosti znatelné.

image

22.12.2017 - 32. den březosti - konečně začíná být na Čelsince vidět zvětšující se bříško

15.12.2017 - 27. den březosti - sono nám dalo krásné vánoční dárečky, pan doktor napočítal dárečků nejméně 6

20.11.2017 - 17. den hárání - zašli jsme na kontrolní progesteron, zdá má smysl překrývat. Výsledek 98 nmol/l znamenal, že nikoli.

18.11.2017 - 15. dne hárání - krytí - Čelsinka i Jairo měli velmi pozitivní přístup a vše proběhlo jako z učebnice

16.11.2017 - 13. den hárání - progesteron 11,8 nmol/l

13.11.2017 - 10. den hárání - progesteron 2,06 nmol/l

4.11.2017 - 1. den hárání

Pro další Čelsinčina štěňátka jsme vybrali mladého psa "Jaira", který je potomkem slavného mimo jiné pracovního šampiona Mr. Darcyho (jeho FB ZDE). I "Jairo" sám, je zdravý krásný pes, který již potvrdil své pracovní kvality na lovecké PZ získáním titulu CACT a celkovým vítěztvím. Ve svých necelých třech letech má i mnoho výstavních úspěchů včetně splnění podmínek C.I.B. a C.I.E., což ale není vůbec podstatné. Podstatné je, že se k Čelsince výborně hodí a jeho milý výraz také není k zahození :-)

 


 

Tabulka váhových přírustků

  Jméno  

Barva a pohlaví Narození Porodní váha

1 týden

28.1.

2 týdny

4.2.

3 týdny

11.2.

4 týdny

18.2.

5 týdnů

25.2.

6 týdnů

4.3.

7 týdnů

11.3.

8 týdnů

18.3.

Grisom žlutý pejsek 3:03 513 g 995 g 1.456 g 1.873 g 2.703 g 3.335 g 3.902 g 4.663 g 5,8 kg
Grace žlutá fenka 3:19 495 g 1.005 g 1.600 g 2.105 g 3.000 g 3.558 g 4.213 g 4.957 g 6 kg
Geeny černá fenka 3:43 497 g 945 g 1.351 g 1.812 g 2.720 g 3.434 g 4.017 g 4.767 g 5,8 kg
Kvido žlutý pejsek 4:32 453 g 992 g 1.436 g 1.932 g 2.722 g 3.556 g 4.052 g 4.902 g 5,9 kg
Barunka černá fenka 4:46 514 g 1.022 g 1.448 g 1.934 g 2.736 g 3.445 g 4.032 g 4.810 g 5,8 kg
Gerry žlutý pejsek 5:20 340 g 702 g 1.118 g 1.529 g 2.120 g 2.885 g 3.462 g 4.258 g 5 kg

 


 

TOPlist