"Ejsinka"

 

Easy z Kraje bez stínů

20.4.2000 - 5.8.2012

         

Ejsinka ve věku 11 let

Chovná žlutá fenka, výška 56 cm, oko tmavé

FOTOGALERIE

 

imageZdraví:

HD C/C (hodnotil MVDr. Snášil)

plnochrupá, skus nůžkový

Výstavy:

V3, 2x VD

Zkoušky:

OVVR I. cena, nos 4

 


 

 

Ejsinčiny děti:

- Vrh "A" *4.7.2004

Athos Black and White Rainbou

Ailyn Black and White Rainbou

Alesia Black and White Rainbou

 

- Vrh "B" *1.7.2007

Bonie Black and White Rainbou

 


 

Ejsinka byla zakladatelka našeho chovu. Byla krásná žlutá fenka mohutné kostry a typicky veselé a neodbytné povahy. Prožila dlouhý a aktivní život a až do konce byla schopná začít dělat kotrmelce, když jsme vzali do ruky vodítko. A pozorovat ji při aportování byl opravdu zážitek. Dohledávky a přinášení milovala a moc si to užívala. Poslední dva roky jsme ji už šetřili a proto si aportky vyloženě s radostí vychutnávala.

Ejsinka měla smůlu, že jsme byli úplní začátečníci a proto se jí nedostalo takového loveckého vyžití, jak by si zasloužila. Jsem si jistá, že by ji pořádná práce velmi bavila. Ostatně při OVVR ztratila jen jeden bod a to byli s páníčkem na zkoušce oba poprvé. Ze stejného důvodu se jí nedostalo ani výstavního vyžití, ale to ji jistě moc nemrzelo :-))

Jako maminka odchovala s láskou a péčí dva vrhy na chovatelskou stanici Black and White Rainbou. Její zdravotní stav byl po celý život dobrý a nikdy se neobjevily žádné potíže. S Ejsinkou jsme se museli rozloučit, protože její játra dosloužila. Navzdory velkému smutku jsme rádi, že prožila krásný aktivní psí život až do posledních chvil. Teď už nás hlídá ze psího nebe.

Ejsinku jsme moc milovali a bude nám navždy chybět.

heartEjsinko, bylo nám ctí !!!heart

 


 

TOPlist