Štěňátka

Na rok 2019 plánujeme poslední Čelsinčina štěňátka

Pokud máte zájem o štěňátko právě z Černobílé Duhy a chcete na něj počkat, kontaktujte nás ! Z důvodu velké poptávky přijímáme rezervace již nyní. Preferujeme zodpovědné a uvážlivé zájemce, kteří vědí, co chtějí :-)

image

 

image Zájemci o štěňátko nás můžou navštívit a seznámit se s našimi fenkami a prostředím, kde budou štěňátka odchovaná.

Kontaktujte nás na tel.: 604 104 428 nebo mailu lena.filgasova@seznam.czrádi zodpovíme Vaše dotazy.

Zvažujete, jestli si pořídit pejska s PP nebo bez? Odpovědi naleznete ZDE.

 


 

Za tatínky štěňátek vždy vybíráme psy s vynikajícími zdravotními výsledky.

Štěňátka od nás mají předpoklad milé veselé povahy, typického exterieru, dobrého zdraví a pracovních vloh. Budou odchovaná výhradně v domácím prostředí, budou naočkovaná, odčervená, socializovaná a se základy hygienických návyků. Pokud si zarezervujete štěňátko, které musí být ještě nějakou dobu u maminky, můžete jej navštěvovat a seznamovat se s ním až do doby, než si štěňátko odvezete domů.

Nový majitel dostane ke štěňátku kupní smlouvu, průkaz původu, očkovací průkaz, startovací balíček holistického krmiva Artemis, hračku a ručník s pachem starého domova a také cenné rady. Majitelé pejsků budou mít od nás chovatelský, výcvikový i výstavní poradenský servis. Velmi rádi Vás také přivítáme na některém setkání štěňátek. Nabízíme i hlídání Vašeho pejska (např. po dobu Vaší dovolené) u nás v domě (ne v boudě ani v kotci) s pravidelným venčením a cvičením dle domluvy. Děláme i výcviky, kde si pejska vede majitel. Po domluvě je možnost pejska vycvičit nebo vystavit.

Od nových majitelů očekáváme, že s námi zůstanou v kontaktu a budou nás informovat o všech důležitých událostech v životě pejska včetně zdravotního stavu a budeme rádi za občasné fotky. Také očekáváme, že budou svého pejska považovat za člena rodiny, dají mu odpovídající péči i výchovu a budou se o něj starat i ve stáří, nemoci nebo po úrazu.

Co štěňátka zažijí, než se dostanou k novým majitelům? První tři týdny prožijí v porodní bedně, čtvrtý týden už chodí z bedny ven a objevují okolí. V dalších týdnech už jsou dostatečně odolní a mají husté kožíšky a tak jim dopřáváme výlety na zahradu a to i v zimních měsících. Doba venkovního pobytu je úměrná aktuálnímu počasí a aktivitě štěňátek. Zvykáme je na jízdu autem, na různě hlasité zvuky (vysavač apod.). Jsou zvyklí nosit obojek, držet při čištění uší, očí a kontroly zoubků. Také v nich od malička probouzíme lovecké pudy a zájem o aportování a mají možnost poznat i zvěř. Štěňátka mají spoustu kontaktu a socializace, ať už s námi nebo našimi přáteli a jejich dětmi nebo psy.

Naše psí miminka posíláme do světa zvyklá na různé situace a zvuky tak, jak je to v tomto věku možné. Snažíme se dělat maximum pro to, abychom jim zajistili ten nejlepší start do života. Naším cílem je kvalitně odchovat a do dobrých rukou předat vyrovnané pejsky s typicky šťastnou labradoří povahou.

 


 

TOPlist